U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4605

7-pers. vakantiehuis in Lieu-dit-Cels-Parnac (Midi-Pyreneeën, Lot)

3 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_0
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_1
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_2
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_3
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_4
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_5
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_6
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_7
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_8
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_9
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_10
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_11
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_12
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_13
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_14
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_15
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_16
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_17
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Lieu-dit-Cels-Parnac 4605_18
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 4605
  • Huis type vakantiehuis
  • Max personen 7
  • Aantal slaapkamers 3
  • Zwembad gedeeld
  • Zwemgelegenheid meer
  • Huisdieren toegestaan nee

Omschrijving

Prachtig gelegen gerenoveerde boerderij met gedeeld zwembad, omringd door wijngaarden en op 2km van het dorp Luzech.  Dichtbij gezellige pittoreske middeleeuwse dorpen en bekende wijnchateaux. Leuk huisje in een bijzondere streek met veel bezienswaardigheden in de buurt.

Indeling

Verbouwde boerderij voor 7 pers.

Grote woon/eetkamer van 60m2 met eettafel, 2 pers. slaapbank, fauteuil, TV en DVD-speler.

Open keuken, goed geoutilleerd, met o.a. vaatwasser, magnetron, oven, koelkast, was en droogmachine.

Badkamer met douche en wc.

Eerste etage met drie mooi ingerichte slaapkamers:

Slaapkamer met 2 pers. bed (160cm200cm).

Tweede slaapkamer met 2 pers. bed (140cmx190cm).

Derde slaapkamer met twee 1 pers. bedden (0.90cmx190cm).
Badkamer met bad. Tweede WC apart.

Goed verzorgde en zeer vriendelijke aankomst gegarandeerd!

Buitenruimte

Terras van 35m2  aan achterkant van de woning met tuinmeubilair en prachtig utizicht op de omliggende wijngaarden! Gescheiden door een schutting van de aangrenzende vakantiewoning. Op groot terrein (niet omheind) van 4.5 hectare van wijngaarden en 2,5 hectare met bos. Gedeeld zwembad en gedeelde tuin met speeltoestellen.
Fietsen te huur ter plaatse.

Omgeving:
De Quercy-streek is bekend om het zeer aangename klimaat en de vele prachtige middeleeuwse plaatsen als Rocamadour en St Cirq Lapopie die hoog op de steile rotswanden liggen. Kastelen (Bonaguil), grotten (Gouffre de Padirac en Grottes du Pech Merle), musea en diverse markten. Wijnproeverijen van de karakteristieke dieprode Cahorswijnen zijn mogelijk op de velen wijnchateaux. De voortreffelijke keuken van de Quercy is beroemd om zijn foie-gras, truffels, confits, paddestoelen, walnoten en meloenen, voor de echte bourgondier een waar paradijs! In Luzech, op 2 km, zijn alle boodschappen te krijgen, bank, bars, restaurantjes en er is een wekelijkse markt. Het dinosaurusmuseum "Ichnospace" in Luzech is ook zeker de moeite van het bezoeken waard.

Zwembad
Gedeeld, afmeting 8 m x 3 m, diepte 0.70-150 m, geopend van 1-5 tot 30-9.

Afstanden
Bakker in Luzech op 2 km , supermarkt in Luzech op 2 km , restaurant in Luzech/ Douelle op 2 km , markt in Luzech op 2 km , bank in Luzech op 2 km , bar in Luzech/ Douelle op 2 km , discotheek / kroeg in Tolouse op 95 km . De afstanden zijn indicatief.

Vrijetijdsmogelijkheden
Overdekt zwembad in Puy Eveque op 19 km , openlucht zwembad in Luzech op 2 km , rivier 1 km , watersport in Douelle op 2 km , tennis in Parnac op 1 km , fiets verhuur in ter plaatse op km , golf in Villeneuve sur Lot op 65 km . De afstanden zijn indicatief.

Faciliteiten
Wasmachine, internet.