U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4613

6-pers. landhuis in Parnac (Midi-Pyreneeën, Lot)

3 slaapkamers
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_0
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_1
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_2
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_3
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_4
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_5
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_6
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_7
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_8
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_9
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_10
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_11
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_12
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_13
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_14
  • Vakantiehuizen Midi-Pyreneeën Lot Parnac 4613_15
Pagina 1 van 1

Huis details

  • Huis code 4613
  • Huis type landhuis
  • Max personen 6
  • Aantal slaapkamers 3
  • Zwemgelegenheid rivier
  • Huisdieren toegestaan ja
  • Golf ja
  • Vissen ja

Omschrijving

Sfeervol, vrijgelegen landhuis met grote tuin direct aan de rivier de Lot waar heerlijk gezwommen kan worden. Het huis ligt in een bocht van deze (schone!) rivier en heeft een grandioos uitzicht over de vallei.

Ideaal gelegen op 10 minuten van het dorp Luzech.  De wijngaarden van de Cahors rondom. Zwemmen zo voor de deur en een 2/3 persoons- kano ter beschikking. Vrijgelegen op 5000m2 terrein (grasveld), dichtbij diverse bekende wijnchateaux en leuke, middeleeuwse dorpen. Fantastische locatie!

Indeling
6-persoons vakantiehuis
Middelste etage: woonkamer met grote open haard (radio met CD speler) en eettafel, uitkomend op groot terras met uitzicht op de rivier en wijgaarden, goed geoutilleerde keuken, badkamer met douche en toilet.
Bovenste etage: twee slaapkamers: 2 persoons bed 1,60 x 2,00, en 2 x 1 persoonsbedden beide 0,90 x 2,0 Begane grond: derde slaapkamer met groot bed (boxspring van 1,60 x 2,00), openslaande deuren naar de tuin, tweede badkamer met toilet en ligbad.

Buitenruimte

Tuinmeubelen, barbecue. Parkeren direct bij het huis.

In de rivier kan goed worden gezwommen.  Canadese kano ter beschikking

Een visvergunning kunt u in de 'Tabac' in het naastgelegen dorp halen.

Omgeving:
De Quercy-streek is bekend om het zeer aangename klimaat en de vele prachtige middeleeuwse plaatsen als Rocamadour en St Cirq Lapopie die hoog op de steile rotswanden liggen. Kastelen (Bonaguil), grotten (Gouffre de Padirac en Grottes du Pech Merle), musea en diverse markten. Wijnproeverijen van de karakterestieke Cahorswijnen zijn mogelijk op de vele wijnchateaux.

Afstanden
Bakker in Luzech op 3 km , supermarkt in Parnac op 2 km , restaurant in Luzech op 3 km , markt in Luzech op 3 km , bank in Luzech op 3 km , bar in Luzech op 3 km , discotheek / kroeg in Cahors op 15 km . De afstanden zijn indicatief.

Vrijetijdsmogelijkheden
Overdekt zwembad in Cahors op 15 km , openlucht zwembad in Luzech op 3 km , meer in Catus op 15 km , rivier in Luzech op 0 km , kano/ kayak in Luzech op 3 km , manege in Albas op 10 km , tennis in Luzech op 3 km , fiets verhuur in Luzech op 3 km , golf in Saint martin de Redon op 23 km . De afstanden zijn indicatief.

Faciliteiten
Openhaard, wasmachine, kinderbed, internet.