U bent hier: Vakantiehuizen » Frankrijk » Midi-Pyreneeën » Lot » 4613 » Gastenbeoordelingen

6-pers. landhuis in Parnac (Midi-Pyreneeën, Lot)

3 slaapkamers

De beoordelingen op deze pagina zijn gemaakt door huurders van FI Vakantiehuizen, gebaseerd op hun ervaringen tijdens het verblijf in deze accommodatie.

Wij attenderen u erop dat een beoordeling altijd een momentopname is en geen garantie biedt.

>> Schrijf een eigen beoordeling

De Keijser/Robbrecht

Zele, Belgium
03-08-2015

Ons verblijf in deze accommodatie is ons prima bevallen. Zeer aardige eigenaresse.

Gemiddelde klant waardering 8,2
  • Algemene indruk 8,0
  • Ontvangst terplaatse 9,0
  • Omgeving 8,0
  • Prijs / kwaliteitverhouding 9,0
  • Reiniging 7,0
Fam. Linnenbank

Vlissingen
05-07-2015

Werkelijk een super plekje, direct aan de rivier. Huis is goed ingericht, het ontbreekt werkelijk aan niets. Wij hebben een fijne vakantie hier doorgebracht.

  • Algemene indruk 8,0
  • Ontvangst terplaatse 9,0
  • Omgeving 8,0
  • Prijs / kwaliteitverhouding 8,0
  • Reiniging 8,0
Fam. Kops

Amsterdam
19-06-2015

Toppie!

Gemiddelde klant waardering 8,0
  • Algemene indruk 8,0
  • Ontvangst terplaatse 9,0
  • Omgeving 8,0
  • Reiniging 7,0
Rene, Edith en Bikkel

Parnac
09-09-2014

Heerlijk vakantiehuis. Direct aan de rivier gelegen. Echt een mooi huis op een mooie plek. fantastisch vakantie gehad!

  • Algemene indruk 8,0
  • Ontvangst terplaatse 9,0
  • Omgeving 9,0
  • Reiniging 6,0
Joris

Antwerpen
24-08-2011

Prachtige ligging, gezellig huis en zeer mooie tuin aan de rivier. Enkel de keuken is voor verbetering vatbaar : kookfornuis & oven werkten niet zoals het hoort en een afwasmachine zou welkom zijn. Voor de rest : echt de moeite waard! ANTWOORD FI: De eigenaren hebben een nieuw electrisch fornuis met oven geplaatst, alles is dus weer helemaal in orde.

Gemiddelde klant waardering 8,6
  • Algemene indruk 8,0
  • Ontvangst terplaatse 9,0
  • Omgeving 10,0
  • Reiniging 7,0
Ella Derksen

Utrecht
15-08-2010

Een alleraardigst onthaal door monsieur Floirac en goed weer waren voor ons al een goede start in dit leuke huis aan De Lot. Zeer aangenaam is de walnotenboom die het heerlijke balkon de hele dag van schaduw voorziet. Het kost even wat moed om de rivier in te gaan, vanwege schuine walkant en ruige bodem, maar het water is wel heerlijk - beter dan een zwembad. Onze kinderen ( 12 en 14 jaar) waren weer eens volledig op elkaar aangewezen vanwege ontbrekende wifi, en dat bracht weer eens veel creativiteit. Kortom een aanrader. Ella Derksen

  • Algemene indruk 8,0
  • Ontvangst terplaatse 9,0
  • Omgeving 9,0
  • Prijs / kwaliteitverhouding 7,0
  • Reiniging 7,0